Elementalis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prijava

Pozabil/a sem geslo

Latest topics
» Čvek
KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Icon_minitime1Sre Jul 25, 2012 10:01 am by Andossar

» Oglaševanje
KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Icon_minitime1Ned Mar 04, 2012 10:47 pm by Ignis

» Ekvinokcij
KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Icon_minitime1Sob Mar 03, 2012 9:26 am by Madeira

» Katarza
KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Icon_minitime1Čet Feb 02, 2012 6:08 pm by Ethelena

» Odsotnosti
KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Icon_minitime1Ned Jan 29, 2012 9:09 am by Altus

» Opisi
KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Icon_minitime1Tor Jan 24, 2012 8:50 pm by Ethelena

» RPG klepet
KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Icon_minitime1Pet Jan 13, 2012 8:34 pm by Venyx

» Banner kovačnica.*
KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Icon_minitime1Sob Dec 31, 2011 10:18 pm by Madeira

» Vprašanja
KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Icon_minitime1Sre Nov 30, 2011 11:29 am by Altus

Vodje
Altus

Ignis


Jinx


Cian
Pisec meseca
Tukaj se bo nahajal avatar izbranega pisca meseca

KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne?

+8
Elena
Aviva
Pyros
Yeren
Leethina
Doreya
Ren
Damon
12 posters

Go down

KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Empty KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne?

Objavlja by Damon Ned Jul 04, 2010 9:28 am

Elementalis se dogaja v kvazi srednjeveškem obdobju. Nimamo elektrike (imamo pa sladoled in čokolado, ker smo kul). Zato boste žal v svojih lepih, modernih stanovanjih ostali brez televizije in telefona. Tudi mobitele raje pospravite in se skušajte vživeti v čas, ko jih še niste imeli in se ljudem še ni dalo izogniti tako, da si jim poslal sms. Wink
Damon
Damon
Mojster
Mojster

Število prispevkov : 139
Join date : 23/06/2010

Nazaj na vrh Go down

KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Empty Re: KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne?

Objavlja by Ren Ned Jul 04, 2010 9:17 pm

(upam da ni nič narobe če pišem sem)

A tale forum je nastal na osnovi une risanke... Avatar (ki pride film to leto ven?)
Je mišlen tudi tak način obvladovanja elementov?

https://www.youtube.com/watch?v=gBwrGmmFcTk&feature=related
Ren
Ren
Novinec
Novinec

Število prispevkov : 19
Join date : 01/07/2010

Nazaj na vrh Go down

KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Empty Re: KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne?

Objavlja by Damon Ned Jul 04, 2010 9:27 pm

Ne, forum ni nastal na osnovi te risanke (pravzaprav sem presenečen, da jo poznaš, od ustanoviteljev jo namreč gledam samo jaz). Je pa način obvladovanja elementov, ki je prikazan tam, tak kot je tu, ja. Kako drugače je elemente pravzaprav že težko obvladati. Smile
Damon
Damon
Mojster
Mojster

Število prispevkov : 139
Join date : 23/06/2010

Nazaj na vrh Go down

KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Empty Re: KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne?

Objavlja by Ren Ned Jul 04, 2010 9:29 pm

Aha no okei, ker iz zgodbe o nastanku mesta res ni mogoče razbrati tega Smile
Potem obvladujejo le mojsti.

(am ja sem jo pred letom nazaj celo pogledala ja vse 3 elemente... sem bolj fantazijska duša, pa gledam te stveri... od filmov.. pa tud risanke )
Ren
Ren
Novinec
Novinec

Število prispevkov : 19
Join date : 01/07/2010

Nazaj na vrh Go down

KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Empty Re: KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne?

Objavlja by Doreya Pon Jul 05, 2010 9:26 pm

Damon je napisal/a:Ne, forum ni nastal na osnovi te risanke (pravzaprav sem presenečen, da jo poznaš, od ustanoviteljev jo namreč gledam samo jaz).

Heeej, js tudi gledam Avatarja! It rocks! Very Happy Ampak res je, forum ni nastal na podlagi tega, ni pa po mojem nič na robe, če si od tam sposodiš kakšno idejo za upravljanje z elementom. Smile
Doreya
Doreya
Mojstrica
Mojstrica

Število prispevkov : 53
Join date : 26/06/2010

Nazaj na vrh Go down

KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Empty Re: KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne?

Objavlja by Leethina Tor Jul 06, 2010 5:36 am

Doreya je napisal/a:
Damon je napisal/a:Ne, forum ni nastal na osnovi te risanke (pravzaprav sem presenečen, da jo poznaš, od ustanoviteljev jo namreč gledam samo jaz).

Heeej, js tudi gledam Avatarja! It rocks! Very Happy Ampak res je, forum ni nastal na podlagi tega, ni pa po mojem nič na robe, če si od tam sposodiš kakšno idejo za upravljanje z elementom. Smile


jaz obožujem to risanko Very Happy smo že 4-je Very Happy

Leethina
Novinec
Novinec

Število prispevkov : 11
Join date : 29/06/2010

Nazaj na vrh Go down

KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Empty Re: KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne?

Objavlja by Damon Tor Jul 06, 2010 6:57 am

Super, smo že stirje. Zdaj pa dovolj off-topica. Wink Ta tema lahko ostane odprta za podobna vprašanja glede tega, kateri predmeti so dovoljeni ali ne...
Damon
Damon
Mojster
Mojster

Število prispevkov : 139
Join date : 23/06/2010

Nazaj na vrh Go down

KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Empty Re: KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne?

Objavlja by Yeren Tor Jul 06, 2010 7:33 am

sej je hladilnik v mojem domeku dovoljen? Narejen je iz skale no pravzaprav je luknja obložena s skalo, ki ima noter led
Yeren
Yeren
Novinec
Novinec

Število prispevkov : 16
Join date : 02/07/2010

Nazaj na vrh Go down

KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Empty Re: KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne?

Objavlja by Pyros Tor Jul 06, 2010 9:13 am

ja, to je dovoljeno...sej to so tud ze pred srednjim vekom uporablal...sam pazi da je tko tud opisan, ne da pol tm u opisu bajte pise 'hladilnik'. Nej pise 'luknja oblozena s skalo k je notr led' alpa neki u tem smislu Wink
Pyros
Pyros
Mojster
Mojster

Število prispevkov : 250
Join date : 23/06/2010
Age : 28
Kraj : Lj

https://elementalis.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Empty Re: KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne?

Objavlja by Damon Tor Jul 06, 2010 1:36 pm

Lahko pa temu tudi rečeš hladilna omara ali pa hladilna soba, da ne bomo kompliciral. Very Happy
Damon
Damon
Mojster
Mojster

Število prispevkov : 139
Join date : 23/06/2010

Nazaj na vrh Go down

KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Empty Re: KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne?

Objavlja by Pyros Tor Jul 06, 2010 2:01 pm

xD okej, tud to je možnost, ja Very Happy
Pyros
Pyros
Mojster
Mojster

Število prispevkov : 250
Join date : 23/06/2010
Age : 28
Kraj : Lj

https://elementalis.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Empty Re: KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne?

Objavlja by Aviva Tor Jul 06, 2010 2:15 pm

Dobro čveke, zdaj je bilo pa res dovolj pogovorov. Ne boste verjeli, ampak imamo tudi temo Vprašanja.
Aviva
Aviva
Mojstrica
Mojstrica

Število prispevkov : 372
Join date : 25/06/2010

Nazaj na vrh Go down

KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Empty Re: KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne?

Objavlja by Yeren Tor Jul 06, 2010 3:37 pm

okej sej mam tko napisano Very Happy
Yeren
Yeren
Novinec
Novinec

Število prispevkov : 16
Join date : 02/07/2010

Nazaj na vrh Go down

KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Empty Re: KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne?

Objavlja by Elena Sob Avg 27, 2011 12:56 pm

hmmja no, js si glede tega res nism bla na jasnem tkoda, a pr ns poznajo lingerie? Kr pač, u srednjem veku valda ni blo spodnega perila, ampk... ?? Very Happy
Elena
Elena
Začetnica
Začetnica

Število prispevkov : 92
Join date : 28/06/2010
Age : 26

Nazaj na vrh Go down

KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Empty Re: KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne?

Objavlja by Cian Sob Avg 27, 2011 1:27 pm

Ne. Vsi smo spodaj brez. Very Happy Geez, mislim, da čipke so v tistem času že poznali, svilo tudi, tako da res ne vem, zakaj ga ne bi imeli, saj za izdelavo tkanin ne potrebuješ niti elektrike niti nekih posebnih tehnoloških naprav. Mene bolj zanima, zakaj tebe to zanima. Very Happy
Cian
Cian
Mojster
Mojster

Število prispevkov : 108
Join date : 23/08/2011

Nazaj na vrh Go down

KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Empty Re: KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne?

Objavlja by Elena Sob Avg 27, 2011 1:28 pm

Kaj, briga te Razz Rajši se posveti odpisovanju Wink
Elena
Elena
Začetnica
Začetnica

Število prispevkov : 92
Join date : 28/06/2010
Age : 26

Nazaj na vrh Go down

KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Empty Re: KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne?

Objavlja by Elena Sob Avg 27, 2011 9:25 pm

hhm, me has another question... Mamo tuše? Smile
Elena
Elena
Začetnica
Začetnica

Število prispevkov : 92
Join date : 28/06/2010
Age : 26

Nazaj na vrh Go down

KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Empty Re: KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne?

Objavlja by Tronir Sob Avg 27, 2011 9:30 pm

pomoje, če šteješ vodo iz vedra, ki ti visi nad glavo, kakor tuš potlej se mi zdi, da so jih mel ja Razz
Tronir
Tronir
Začetnik
Začetnik

Število prispevkov : 555
Join date : 03/07/2010
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Empty Re: KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne?

Objavlja by Elena Sob Avg 27, 2011 9:35 pm

Ahwell, i guess tha counts too Smile
Elena
Elena
Začetnica
Začetnica

Število prispevkov : 92
Join date : 28/06/2010
Age : 26

Nazaj na vrh Go down

KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Empty Re: KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne?

Objavlja by Cian Ned Avg 28, 2011 6:16 am

Imamo vodovod in upravljalce vode. You do the math. Med poklici so med drugim ljudje, ki skrbijo ravno za take stvari.
Cian
Cian
Mojster
Mojster

Število prispevkov : 108
Join date : 23/08/2011

Nazaj na vrh Go down

KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Empty Re: KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne?

Objavlja by Elena Ned Avg 28, 2011 6:50 am

Ooh, so we have regular bathrooms Smile cool^^
Elena
Elena
Začetnica
Začetnica

Število prispevkov : 92
Join date : 28/06/2010
Age : 26

Nazaj na vrh Go down

KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Empty Re: KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne?

Objavlja by Cassiopeia Tor Avg 30, 2011 9:43 am

Mamo Koncertne klavirje??
Cassiopeia
Cassiopeia
Novinec
Novinec

Število prispevkov : 4
Join date : 26/08/2011
Kraj : Nekje ob morju

Nazaj na vrh Go down

KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Empty Re: KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne?

Objavlja by Venyx Tor Avg 30, 2011 11:05 am

če kaj vem so v srednjem veku imeli klavikord (15. stol.), torej predhodnik klavirja. Koncertni klavir obstaja od 18. stol., tako da je pomoje bolje če napišeš, da imaš klavikord alpa kej takega...Wink
Venyx
Venyx
Začetnica
Začetnica

Število prispevkov : 138
Join date : 07/12/2010
Age : 26

Nazaj na vrh Go down

KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Empty Re: KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne?

Objavlja by Cassiopeia Tor Avg 30, 2011 11:09 am

Hvala Very Happy
Cassiopeia
Cassiopeia
Novinec
Novinec

Število prispevkov : 4
Join date : 26/08/2011
Kraj : Nekje ob morju

Nazaj na vrh Go down

KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne? Empty Re: KDAJ sploh smo? ZAKAJ ne morem imeti telefona/kina/jedrske elektrarne?

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu